امروز : 113
دیروز : 2431
هفته گذشته : 7334
ماه : 55669
کل بازدید : 2213034
کاربران آنلاین : 6
ورودی گوگل : 3841
WWW.BOOKINGBAMA.COM
مصرف مهم باريت (تهيه مواد شيميايي باريم دار) (Barite)خريد و فروش باريت(Barite)
باريت(Barite)
دومين مورد مصرف مهم باريت به عنوان منبع تهيه مواد شيميايي باريم‌دار است که مصارف متعدد آن در صنايع مختلف گسترده مي‌باشد. سولفات باريم رسوب شده به عنوان سيل کننده رنگ ، پوشش در صنعت کاغذ سازي ، لاستيک سازي و مواد لينولئوم بکار مي‌رود کلرور باريم در صنعت چرم سازي ، پارچه بافي و کربنات باريم به عنوان لعاب و پرداخت سراميک بکار مي‌رود.
از اکسيدهاي باريم در صنعت شيشه سازي ، کوره‌هاي الکتريکي و متالوژي استفاده مي‌گردد. هيدروکسيد باريم معمولا در تصفيه و تهيه شکر از ملاس و نيترات آن يکي از اجزا گلوله‌هاي منور و چاشني هاي انفجاري است. باريت همچنين در موارد متعددي به صورت فرعي در ترکيبات شيميايي بکار گرفته مي‌شود. 10% از کل باريت توليد شده براي مصرف در تهيه مواد شيميايي باريم‌دار استفاده مي‌شود. باريم با شعاع يوني1.36 انگستروم، پتانسيل يوني 1.5، الکترونگاتيوي0.85 ، عدد کوردينانسيون 8 بوده و از عناصر ليتوفيل محسوب مي شود.
باريم از نظر شيميايي بسيار شبيه به كلسيم است و فرم خالص آن به رنگ سفيد- نقره مشابه سرب است. اين فلز زماني در معرض هوا قرار مي گيرد، بسيار آسان اكسيد مي شود و با آب و الكل واكنش پذيري بالايي دارد و توسط آب و يا الكل تجزيه مي شود. بيشتر مواد مركب حاوي عنصر باريم به علت وزن مخصوص بالاي آن كاني شفاف و سنگين ناميده مي شوند.

نحوه خريد و ارتباط با شرکت
شرکت زمين کاو
www.zaminkav.com
info@zaminkav.com
تلفن: 3-88385541-021
موبايل شرکت: 09365077781

باريت، Barite،رگه گرمايي،وزن مخصوص


این آگهی منقضی و به آرشیو منتقل شده است. ( اطلاعات ارتباط قابل نمایش نیست )
   
بازدید : 434


تمامی حقوق این وبسایت متعلق به سامانه تبلیغ صنایع دستی و گردشگری می باشد .
طراحی و برنامه نویسی : نرم افزار مدیریت آگهی