امروز : 128
دیروز : 2431
هفته گذشته : 7349
ماه : 55684
کل بازدید : 2213049
کاربران آنلاین : 6
ورودی گوگل : 3841
WWW.BOOKINGBAMA.COM
راههاي شناسايي باريت از ديگر کانيها (Barite)


فروش باريت(Barite)
باريت(Barite)
باريت از نظر شيميايي خنثي بوده و وزن مخصوص آن نسبتاً زياد است و از ديدگاه شکل شناسي مي تواند با کلسيت، سلستين، ويتريت، آراگونيت، آلبيت، ژيپس، فلوئورين و انيدريت تشابه داشته باشد. از کلسيت، ويتريت و ژيپس بواسطه غيرقابل حل بودن در اسيد، از آلبيت ( و بطور اعم از فلدسپارها) بواسطه نرمي، از سلستين و انيدريت بواسطه فلوئورسانس نارنجي پس از گداخته شدن و سبز نمودن رنگ شعله فوتک،از فلوئوريت بواسطه فقدان فلوئورسانس و از آراگونيت بوسيله و مخصوص بالا و رخ شناخته مي شود.
باريت از نظر ساختمان بلورين تنها با ويتريت (کربنات باريم) مشابه است و از نظر کاربرد در صنايع، ويتريت مي تواند جايگزين نسبتاً مناسبي باشد ولي تظاهر اتفاقي آن و تجمع با کانه هاي فلزي بويژه سرب و روي از اقتصادي بودن آن مي کاهد.
نحوه تشکيل باريت :
باريت يک کاني رايج با گسترش زياد است. بطور معمول به عنوان يکي کاني باطله در رگه‌هاي گرمايي همراه با کانسنگهاي نقره، سرب ،مس،کبالت ، منگنز ، آنتيموان و همچنين در رگه‌هاي موجود در سنگ آهکي با کلسيت يا به صورت توده‌هاي باز مانده در رسهاي پوشاننده سنگ آهکها و نيز در ماسه سنگها با کانسنگهاي مس يافت مي‌شود در بعضي مناطق به عنوان سيمان ماسه سنگها عمل مي‌کند. گاهي نيز از چشمه‌هاي آب گرم رسوب مي‌کند.

نحوه خريد و ارتباط با شرکت
شرکت زمين کاو
www.zaminkav.com
info@zaminkav.com
تلفن: 3-88385541-021
موبايل شرکت: 09365077781

باريت، Barite، رگه گرمايي، وزن مخصوصاین آگهی منقضی و به آرشیو منتقل شده است. ( اطلاعات ارتباط قابل نمایش نیست )
   
بازدید : 248


تمامی حقوق این وبسایت متعلق به سامانه تبلیغ صنایع دستی و گردشگری می باشد .
طراحی و برنامه نویسی : نرم افزار مدیریت آگهی