امروز : 5
دیروز : 1516
هفته گذشته : 12466
ماه : 57063
کل بازدید : 1775597
کاربران آنلاین : 6
ورودی گوگل : 3766
WWW.BOOKINGBAMA.COM
مشخصه ها :

مرطوب کننده و محافظ پوستروش مصرف :محصول را روي پوست اسپري نموده و به آرامي ماساژ دهيد تا جذب شود.توضيحات :مواد تشکيل دهنده روغن بازسازي و ترميم کننده بدن اينسايت :
روغن آرگان ارگانيک: تغذيه کننده، بازسازي کننده، آنتي اکسيدان و انرژي دهنده و تنظيم کننده چربي پوست. روغن آفتاب گردان ارگانيک: آنتي اکسيدان، محافظ، نرم کننده و تغذيه کننده. عصاره رويبوس ارگانيک: آنتي باکتريال و آنتي اکسيدان.

روغن هاي ارگانيک فرمولاسيون اين محصول، تغذيه کامل پوست و ايجاد حالت کشساني و مخملي در آن را تضمين مي کند.
اين محصول حاوي مجموعه اي کامل از آنتي اکسيدان هاي طبيعي است که با راديکال هاي آزاد مقابله مي کنند و باعث حفظ نشاط پوست مي شوند.
روغن آرگان موجود در اين محصول خواص فوق العاده و اعجاب انگيزي دارد از جمله قدرت تغذيه و مرطوب کنندگي پوست همچنين بازسازي لايه هيدروليپيدي پوست به همين دليل اين محصول پوست هاي خشک و دهيدراته توصيه مي شود.
از ديگر مزاياي روغن آرگان موجود ويتامين E، اسيد اولئانوليک، امگا ? و ? و اسيدهاي چرب و ضروري در اين ماده است که آن را تبديل به اکسير جواني کرده که مي تواند سطح کلاژن پوست را افزايش دهد.

عاري از SLS , SLES
تمام شامپو ها بدون SLS , SLES (سديم لوريل سولفات و سديم لورث سولفات) فرموله شده که سور فکتانت تهاجمي و به طور بلقوه تحريک کننده مي باشد. به عنوان جايگزين، از يک عامل پاک کننده ملايم تر و بي خطر استفاده شده، سديم کوکت سولفات، مشتق شده از نارگيل. استفاده از يک محصول پاک کننده دوستدار پوست به معني محافظت از سلامت و تعادل پوست سر، در طول زمان استفاده.

نام آگهی دهنده : داودي 2
شماره تماس : 09202123211
موقعیت : تهران - مناطق 1-2-3
آدرس : فروشگاه آنلاين نوژاشاپ
ایمیل :
قیمت : 75,000
تاریخ ثبت : 1397‬ ‪دی‬ ‪03‬
تاریخ انقضا : 1398‬ ‪آذر‬ ‪28‬‬
     
بازدید : 104


تمامی حقوق این وبسایت متعلق به سامانه تبلیغ صنایع دستی و گردشگری می باشد .
طراحی و برنامه نویسی : نرم افزار مدیریت آگهی